Největší doučovací centrum v Plzni

Vážení rodiče a studenti,

po třech letech působení v menších pobočkách na Doubravce a Slovanech jsme cítili, že je čas na změnu. Pravidelně se stávalo, že učebny byly již přeplněné a komfort výuky nebyl takový, jaký bychom si přestavovali.

Často i zpětná vazba od Vás studentů i rodičů byla taková, že by byla potřeba větších prostorů.

Nová pobočka

Z toho důvodu jsme se rozhodli ke sjednocení všech menších učeben do jednoho velkého prostoru. Výuka bude od srpna nově probíhat na adrese Bezručova 29, Plzeň – Vnitřní město.

Zvonek Doučování naleznete v průchodu budovy, nacházíme se ve 3. a 4.patře.

Krásný mezonetový prostor o velikosti 150m2, s dvěma WC, kuchyňkou a klimatizací bude uzpůsoben potřebách, které potřebujeme. Výuka všech předmětů bude probíhat na jednom místě, nebudete tedy muset přecházet (v horším případě přejíždět) mezi jednotlivými učebnami.

Místo se skvělou dostupností, blízkými zastávkami MHD a docházkovou vzdáleností 10 min od Hlavního nádraží. Parkování (zastavení k vyložení a nabrání dětí) je možné přímo před budovou, na delší dobu je možné zaparkovat v přilehlých uličkách, případně v parkovacím domě Rychtářka (10 Kč/h) nebo v Plaza (3h zdarma). Obě dvě místa jsou vzdálena cca 8 min pěšky.

Podrobněji jsem informace o dostupnosti sepsal ZDE.

Zápis pro školní rok 2019/2020 bude probíhat na přelomu srpna a září. Pokud potřebujete výuku ještě přes prázdniny, jsme k dispozici.

Užijte si druhou polovinu prázdnin a v novém školním roce se na Vás budeme moc těšit, a to již v novém.

Mějte se prima 🙂

Šťastný Milan
ředitel