Reference

Co o nás řekli rodiče a studenti…

Recenze na Google:

Reference zaslané do naší emailové schránky:


Barbora P.
maminka

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala a zaslala jen tu nejlepší recenzi či zpětnou vazbu na Vaši školu. Vaši školu jsme nejdříve začali navštěvovat v souvislosti s výukou angličtiny. Vzhledem k tomu, že celý systém výuky, výběr lektorů, náhrady zmeškaných hodin je zcela perfektně nastaven a nic z Vaší strany není problém a vše je vždy individuálně s velkým pochopením řešeno, při výběru kurzů v rámci individuální přípravy na přijímací řízení na střední školu jsme s jistotou vybrali opět lektory od Vás. Syn Vítek absolvoval taktéž intenzivní sobotní přípravné kurzy a přijímačky nanečisto. Vše přineslo skvělý výsledek a syn se dostal na školu kterou si přál a na výběrové gymnázium s výukou v anglickém jazyce byl těsně pod čarou a pravděpodobně by se na odvolání dostal i tam.
Moc děkujeme a těšíme se v budoucnu, že opět tentokrát s dcerou využijeme Vašich služeb.

Petra V.
maminka

Hezký večer,
děkujeme  za práci vaší školy a zvláště panu učiteli Houdkovi ke kterému náš syn docházel. Vítka přijali na oba obory Střední průmyslové školy stavební,kam se hlásil ke studiu.

Simona K.
maminka

Dobrý den.
Děkujeme lektorům za skvělou práci. Krystof Kafan prijat na obě přihlášky bez odvolání. S doučováním byl syn velmi spokojený, bavilo ho to!
Na přijímačky šel bez obav, věřil si. Já byla také klidná. 
Děkujeme a dál doporučujeme.

Královi
rodiče

Dobrý den,

jen jsem chtěla informovat že syn byl přijatý na SOŠ Plasy obor obchodní akademie, kam si přál. Na obchodní akademii v Plzni se nedostal a zřejmě by nepomohlo ani odvolání.

Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů.

Petra N.
maminka

Dobrý den pane Šťastný,

nejprve mi dovolte poděkovat Vám i ostatní, kteří jste nám pomohli s přípravou na přijímací zkoušky na SŠ. Jsem si jistá, že bez této aktivity bychom to obzvlášť v letošním roce nezvládli. Velmi nám pomohly i víkendové akce pořádané mimo standardní kurz – přijímačky nanečisto a intenzivní kurzy. Dcera sama potvrdila, že jí to pomohlo získat „rutinu“ ohledně práce se zápisovým archem, opravou chyb, ale hlavně nacvičit si tu samotnou atmosféru.

Dcera měla individuální hodiny na matematiku a češtinu – velký dík patří p. Filipovi Šteffelovi a pí Anetě Hřebejkové. S oběma byla výborná komunikace nejen organizačně, ale hlavně tematicky. Ochotně se vždy věnovali tomu, co dcera potřebovala doladit – ať už měli info ode mě nebo přímo od ní. S pí Hřebejkovou jsme musely ladit ještě i formát hodin, protože nastoupila až v závěru kurzu a nebylo to pro ni s naší introvertní holkou jednoduché. O to jí patří větší dík 🙂

Výsledky posílám pro zajímavost v příloze a byť se umístila na obou školách pod čarou, tak ode dneška víme, že na odvolání je přijata na obor, který měla jako první volbu. Naštěstí jsme pod čarou nebyli tolik, aby to na odvolání nevyšlo. Jsem si ale jistá, že by to dcera nezvládla, aniž se připravovala.

Ještě jednou moc děkuji za skvělou spolupráci i za vše, co pro děti děláte. Budu vás doporučovat dál a opět se potkáme za 4 roky při přípravě na maturity 🙂

Hezký den a bylo mi velkým potěšením 🙂

Silvie K.
maminka

Vážený pane řediteli,
velice Vám, Vaší škole a zvláště paní Ing. Weinerové děkujeme za perfektní přípravu na zkoušky.

Dcera byla přijata na obě osmiletá gymnázia, Církevní a Luďka Pika, zvolila si Církevní gymnázium, neboť studovat zde si moc přála.
Děkujeme a přejeme Vám a Vaší škole mnoho dalších úspěchů!

Eva J.
maminka

Oceňuji profesionalitu, vstřícnost a kvalitní výuku během online lekcí Přípravy na přijímací zkoušky na SŠ. Syn se díky tomu zlepšil v obou předmětech a byl přijat na obě školy. Celkový přístup školy a lektorů nás velmi mile překvapil a určitě, pokud budeme i v budoucnu potřebovat, se velmi rádi vrátíme 🙂

Kamila M.
maminka

Dobrý den, velice děkuji za přípravu syna Honzíka na přijímací řízení na SŠ. Matematika vedená paní Kotáskovou a český jazyk vedený slečnou Pracnou. Obě dámy se synovi věnovaly individuálně a díky jejich trpělivosti a synovu odhodlání se mu podařilo dostat se na SŠ. Školu 2+2 doučování vřele doporučuji a přeji hodně úspěchů v její práci. Ještě jednou děkuji.

Lucie I.
maminka

Naše dcera není nejvíce zapáleným studentem, přesto se jí za pomoci Doučování povedlo dostat na obě střední zdravotní školy, které si vybrala. A to ve Středočeském kraji v roce, kdy se hlásí nejvíce žáků za posledních 30 let. S přípravou jsme začali již v osmé třídě. Dcera vystřídala několik lektorů. Všichni byli skvělí. Profesionální, trpěliví, znalí svého řemesla. A se zájmem o dítě! Všem mohu Doučování vřele doporučit.

Ivana S.
maminka

Chtěla bych velice poděkovat slečně Lucii Pracné za výbornou přípravu dcery na přijímací zkoušky z ČJ. Dcera získala z testu 40 bodů. I v tak velké konkurenci, která letos mezi žáky byla, se hned v prvním kole dostala na obor, který si vybrala. Příští rok bych ráda vaše kurzy využila i pro mladší dceru.

Rostislav K.,
tatínek

Dobrý den,

dovoluji si Vás informovat, že dcera, Marta Klotková, byla úspěšně přijata na obě gymnázia, kam se hlásila (Masarykovo a L. Pika). Výsledky z přijímacího řízení – Čj – 46 a M – 42 bodů.

Děkujeme za vaši podporu a přejeme vám mnoho spkojených rodičů a žáků.

Michaela H.,
maminka

Dobry den, pane rediteli,

rada bych Vam a vasemu tymu podekovala. Dcera Rosalie k vam chodila na doucovani z matematiky. U obou skol uspela velmi dobre. Dostala se do prvni desitky😊.
Mohu vas jen chvalit a doporucovat.
Velmi dekuji a preji, aby se vam i nadale darilo a meli jste jen takoveto zpetne vazby.

Rodina Mlejnkova

Vážený pane řediteli, dobrý večer,

dovoluji si poslat dojmy z přijímacích zkoušek:-)
Naše dcera v jedné z češtin dosáhla min. na 40 bodů. Z matematiky jsme bohužel trochu přepadlí. Zdála se nám letos těžká.

Ještě jednou veliké poděkování Vám i paní ing. Weinerové. Úžasně si s Natálkou rozuměly a Natálka se v matematice o dost zlepšila právě díky paní inženýrce.

Děkujeme!

Darina H.,
maminka

Dobrý den,

děkuji Vám za přípravu dcery Terezy – 9. třída.
přijímačky 39 bodů – matematika, 33 bodů – čj
Dostala se na Gymnázium Luďka Piky – rovnou a na Masarykovo Gymnázium na odvolání, které si nakonec vybrala.

Děkujeme!

Hana Z.,
maminka

Dobrý večer pane řediteli,


chtěla jsem Vám a lektorům paní Weinerové a panu Plechatému poděkovat s přípravou syna k přijímacím zkouškám, které úspěšně zvládl a byl přijat na obě osmiletá gymnázia (gymnázium Blovice na 13. místě a gymnázium Fr. Křižíka na 11. místě).


Děkujeme a přejeme krásné dny

Štěpánka Š.,
maminka

Dobrý den, pane Šťastný,

chci poděkovat za doučování mojí dcery u pana Ing.Šmrhy. Moc jí pomohl, z pololetní 4 na závěrečnou 2 to spolu dotáhli.
V příštím roce na  vás zcela jistě zase obrátíme, pokud bude některé z našich dětí potřebovat.

Děkuji a jsem s pozdravem

Julie Š.
maminka žákyně, příprava na přijímací zkoušky

Dobrý den,
tímto bych chtěla moc poděkovat Vaší škole za přípravu mé dcery na přijímací zkoušky.
Složila je úspěšně!
Anička byla s Vašimi učiteli velmi spokojená a jejich společná práce se vyplatila, moc jim děkujeme, M paní Weinerová a ČJ pan Houdek.
Přeji Vám spoustu žáků, především pilných žáků, a následně spokojených učitelů !

Ivana K.
maminka žákyně, příprava na přijímací zkoušky

Dobrý den.
Dcera Kristýna se na gymnázium v pohodě dostala a na obchodní akademii byla úplně nejlepší!
Ráda bych Vám touto cestou poděkovala, protože jste s ní urazili dlouhou cestu. Rozdil byl obrovský a je to Vaše zásluha. Vždy Vaší společnost budu chválit a jsem velkým dlužníkem.
Krásný den


Klárka T.
9.třída

Dobrý den paní učitelko, dostala jsem se na obě školy, na Švejcárně jsem 8. ze 102 a na gymplu jsem 17.

Moc Vám děkuji, bez Vás bych to takhle dobře nezvládla!😊

Jitka V.
maminka žákyně, příprava na přijímací zkoušky

Dobrý den pane Šťastný, ráda bych touto cestou poděkovala za důkladnou přípravu paní učitelce Weinerové dcery Kristiny na přijímací zkoušky.  Bez problémů byla přijata na obě střední školy.

Děkuji a přeji krásný víkend.


Kateřina Š.
maminka žáka 9.třídy, příprava na přijímací zkoušky

Dobrý den,

tímto bych chtěla velmi poděkovat Dominiku Fojtovi za přípravu svého syna Nicholase k přijímacím zkouškám na střední školu. Byl přijat na oba obory. Pan Fojta mého syna vyučoval, doučoval i s ním konverzoval podle našich požadavků a potřeb 3 roky – matematika, český jazyk ,angličtina. V době covidové určitě částečně suploval i nedostatečnou školní výuku.  Vždy nám vyšel vstříc s výměnou hodiny. Dokázal zaujmout puberťáka , který diskutuje naprosto o všem a má na vše svůj názor. Vím, že toto není jednoduché. Byla jsem velmi ráda, že 2+2 škola matematiky přešla na on- line výuku, a tím mi velmi pomohla s přípravou syna na přijímačky. Ráda se opět obrátím na Vaší školu pro doučování při studiu svého syna na střední škole.

Velmi děkuji

Lenka A.
maminka žáka, příprava na přijímací zkoušky

Dobrý den pane Šťastný,
Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za úžasné lekce, které můj syn absolvoval se slečnou Petrou. Pochopitelně si moc přejeme, aby se našemu synovi zkouška co nejlépe povedla. Nicméně – bez ohledu na výsledky přijímaček jsme nadšeni tím, jaký vztah si k matematice díky hodinám se sl. lektorkou vybudoval. V podstatě nám řekl, ze se díky tomu matematika stala jeho nejoblíbenějším předmětem (což bychom cca před rokem ještě považovali za sci-fi :o)
Také z hlediska organizace a pružnosti v komunikaci moc oceňuji váš přístup – v podstatě vždy stačilo se domluvit pres e-mail, zaplatit fakturu a vše běželo hladce.
Sl.lektorce už jsem naše poděkování nasdílela a dohodly jsme se, ze by Ondra příští rok opět pokračoval.
Ještě jednou tedy velice dekujeme za podporu.
Pěkný den.


Darina H.
maminka žákyně, příprava na přijímací zkoušky

Vážený pane Šťastný,
děkuji Vám za úspěšnou spolupráci! 
Klárka se dostala na obě gymnázia :-).
Užijte si krásné léto!

Simona N.
maminka žáka, příprava na přijímací zkoušky

Dobrý večer,
moc děkujeme za přípravu, Davida přijali na strojní průmyslovku, celkový počet 87,1.
Děkujeme.


Lucie V.
maminka žáka, příprava na přijímací zkoušky

Dobrý den, pane řediteli,
já i můj syn Petr Vám děkujeme za přípravu na přijímací zkoušky (M + Čj) na gymnázium. Syn přijímačky zvládl a byl přijat. Především děkujeme lektorce Petře.
Velice si vážíme Vaší rychlé reakce a v podstatě okamžitého přechodu na online systém dučování při uzavření škol v březnu. Pokud by syn někdy v budoucnu potřeboval doučování, určitě se na Vás znovu obrátíme.

Tomáš V.
otec žákyně, příprava na přijímací zkoušky

Dobrý den,
zasílám informaci o výsledku zkoušek na střední školu. Dcera Lucie dosáhla z ČJ 47 bodů a M 37 bodů – co jí stačilo k přijetí na obě gymnázia: Blovice kde dosáhla 138 bodů a umístila se na 13 pozici z 29, Mikulášské kde dosáhla 105,8 a umístila se na 27 pozici ze 30
Moc děkuji za pomoc při doučování a zejména za přípravu na zkoušky děkujeme paní Lektorce Weinerové!


Šárka P.
maminka žáka, příprava na přijímací zkoušky

Dobrý den, syn Aleš byl přijat na oba obory. Děkujeme 🙂

Josef K.
otec studentky, 9.třída

Chtěl bych poděkovat celému kolektivu 2+2 škola matematiky za důkladnou přípravu dcery na přijímacích zkoušky, dcera byla bez problémů přijata.


Lenka P.
maminka studenta, 9.třída

Dobrý den, chtěli bychom Vám tímto poděkovat za přípravu našeho syna Martina k přijímacím zkouškám z matematiky.
Martin se dostal na oba vysněné obory na Střední průmyslové škole elektrotechnické v Plzni, u zkoušek v matematice dokázal vydolovat 44 bodů z 50-ti.
Prosíme vyřídit poděkování hlavně lektorovi Ondrovi.

M.B.
maminka studentky, kvarta

Dobrý den, velký test dopadl excelentně, moc děkuji.
Spolupráce s Vašimi lektory je opravdu na vysoce profesionální úrovni. Příští rok se na Vás v případě potřeby opět obrátíme.
Děkuji


L.K.
maminka studenta, 7.třída

Škola má individuální přístup, kvalita lektora je výborná a  výuka profesionální. Mohu jen doporučit. Pokud by syn znovu doučování potřeboval, určitě se na Vás obrátím.
Děkuji

Ludmila B.
maturita dálkové studium

Dobrý den, děkuji za řádnou, pečlivou a kvalitní přípravu doučování ke státní písemné maturitě. Poděkování patří především lektorovi Vojtovi za trpělivost i pro studenta dálkového studia.